„Radisson“ viešbutis „Park Inn“ Kaune

 

Find & Book

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rate type
More Options Less Options FIND RATES

Vieta

Showing x out of y hotels

Vairavimo kryptis

Mėgaukitės patogiai Kauno miesto centre įsikūrusiu viešbučiu
Pačiame Kauno miesto centre įsikūręs viešbutis suteikia puikią galimybę svečiams geriau pažinti antrą pagal dydį šalies miestą. Iš šalia pėsčiųjų Laisvės alėjos įsikūrusio viešbučio taip pat nesunkiai pasieksite įvairias lankytinas kultūrines ir istorines Lietuvos vietas. Miesto svečiai popietes gali leisti Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, grožėdamiesi dailės kūriniais, aplankydami 3 000 velnių neįprastame Velnių muziejuje arba tiesiog susipažindami su eksponatais Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Kitas pasirinikimas būtų miesto teatrai, tokios istorinės vietos kaip Kauno pilis ar šeimoms skirtos pramogos kaip Aleksoto funikulierius - visa tai lengvai pasiekiama automobiliu. Keliauti po miestą lengva, nes viešbutis yra netoli Kauno viešojo transporto stotelių.

Susisiekimo alternatyvos:
Viešbučio svečiai, į Kauną atskrendantys lėktuvu, į viešbutį gali atvykti autobusu, traukiniu ar taksi.

  • Nuo Kauno oro uosto - 15 km  , ten laukia taksi. Kelionė trunka maždaug 15 minučių. Svečiai taip pat gali rinktis kelionę maršrutiniu autobusu Nr. 120 ir Nr. 29, kurie stoja oro uoste.
  • Iki Tarptautinio Vilniaus oro uosto - 110 km , yra tiesioginis autobusas maršrutu Vilnius-Kaunas, svečiai oro uoste taip pat gali rinktis į Vilniaus autobusų stotį pro Kauną važiuojantį autobusą Nr. 2.
  • Iki Tarptautinio Palangos oro uosto - 180 km , vietiniai maršrutiniai autobusai važiuoja iš Palangos miesto autobusų stoties.